Techexim Trade

TECHEXIM TRADE

Techexim Trade olarak bizi tercih ettiğinizde güvenilirlik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı garantidir. Gönderileriniz ile ilgili sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Hakkımızda

Bursa’da temellerini attığımız şirketimiz nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle müşterilerimizin uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonu üstlenmiştir. Techexim yurtiçindeki birçok müşterimizin ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşmasını sağlamıştır.

Şirket olarak ana hedefimiz Türkiye’de çeşitli sektörlerde üretim ve satış yapan firmalarla, yurtdışındaki alıcılar arasında iletişim bağı kurarak ülkemizin dış ticaret hacminin artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda şirketimiz müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek hizmet anlayışını benimsemiş ve buna uygun bir yapı geliştirmiştir. Şirketimiz müşterilerimizin dış ticaret faaliyetlerini sürdürmesi yanı sıra müşterilerimizin temel hammadde ve makine ihtiyaçları ile ilgili ithalat faaliyetlerini de yürütmektedir.

İlkelerimiz