Techexim Trade

TECHEXIM TRADE

Techexim Trade olarak bizi tercih ettiğinizde güvenilirlik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı garantidir. Gönderileriniz ile ilgili sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Müşterilerimize karşı dürüst duruşumuzla karşılıklı güven duygusunu geliştiriyoruz. Tüm işlerimizde de dürüstlüğü temel ilkelerimiz arasında tutuyoruz. Bu ilke doğrultusunda hareket ederek, müşterilerimiz ile sıkı bir bağ kuruyor ve memnuniyeti arttırıyoruz. Tüm koşullarda ve iş süreçlerinde dürüstlük ve ahlaki ilkelere saygılı davranarak güvenilirliğimizi sürekli kılıyoruz.
Yenilikçi
Dünyadaki ticaret dengelerinin ekonomik ve teknolojik koşullarla sürekli değişmesi üzerine, yeni şeyler öğrenmeyi, keşfetmeyi ve paylaşmayı seviyoruz. Müşterilerimizin fikir ve ihtiyaçlarından beslenerek hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Tecrübelerimizle yetinmeyip, olası hata payımızı en aza indirmek için eğitimlerle bilgi birikimimizi güncel tutuyoruz.
Empati Yapıyoruz
Müşterilerimizin iş süreçlerini yakından takip ediyor ve kendimizi müşterimizin yerine koyarak süreç ve operasyonları müşteri gözünden değerlendiriyoruz. Müşterimiz gibi düşünerek olası problemlerin çözümü için öngörülerde bulunuyoruz. İletişim kanallarımızı sürekli açık tutup, müşterilerimizin kayıplarını en aza indirerek sektörümüzde fark yaratıyoruz.
Şeffaflık
Müşterilerimizle olan iletişimimizde karşılıklı güven ve şeffaflık her zaman ön plandadır. Günlük görevlerimizi yerine getirirken veya müşterilerimizin problemlerine çözüm üretirken tüm süreçlerin şeffaf olması için, anlık bilgi ve veri alışverişini önemsiyoruz.
Bilgi Güvenliği
Kurumsal bilgilerinize sahip çıkıyor, değerli verilerin korunmasına yönelik azami önemi gösteriyor ve bu verilerin yalnızca müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın lehine olabilecek çalışmalarımızda iletişime geçilmesi için kullanıyoruz.